< >

Hodowla kotów Neva Masquerade

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej oficjalnej strony, poświęconej hodowli rasowych kotów Neva Masquerade!

Kot rasowy Neva Masquerade

Oprócz hodowli owczarków niemieckich, posiadamy także hodowlę rasowych kotów, którą prowadzimy w okolicy Łodzi. 

Nazwa rasy

Koty tej rasy powiązane są z kotami syberyjskimi. Nazwa rasy Neva Masquerade pochodzi od rzeki Newy, płynącej przez Petersburg, gdzie w XVII pojawiły się pierwsze koty, podobne do naszych współczesnych.

Charakter

Nasze koty charakteryzują się tym, że są wierne swoim właścicielom. Ponadto posiadają żywy temperament, błyskotliwość i niezwykłą inteligencję. Kociaki tej rasy są lojalne i przyjacielskie, dlatego szybko nawiązują pozytywne relacje z człowiekiem. Są to idealni towarzysze w podróży, gdyż ze względu na ich ciekawski charakter, lubią zwiedzać świat, a co ważne, dobrze znoszą przejazdy.

Kot rasowy Neva Masquerade

Pozytywnym aspektem hodowli tych kotów jest fakt, że potrafią się one zaprzyjaźnić nie tylko z ludźmi, ale także doskonale dogadują się z innymi zwierzętami. Koty rasy Neva Masquerade są bardzo łagodnymi czworonogami, dlatego bez obaw mogą wychowywać się z małymi dziećmi!

Nasze koty dorastają w warunkach, które sprzyjają ich prawidłowemu rozwojowi. 

Nasza hodowla

Hodowla znajduje się 15 kilometrów od Łodzi. Klienci zainteresowani kupnem naszych rasowych kociaków, znajdą na oficjalnej stronie hodowli formularz oraz wszelkie niezbędne informacje kontaktowe. Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacje szczeniąt:

600 464 466
syriusblackpl@gmail.com